17 TL’ye İstediğiniz Kadar Full Oyununuz Olsun

IMDB:

18 Şubat 2016 tarihinde eklendi.
542 kez izlendi.

turbobit premium al

Merhaba arsivindir.net takipçileri, bugün sizler ile birlikte hemen hemen hepimizin yaşadığı bir sıkıntıdan bahsedeceğim ve bir çözüm elde etmeye çalışacağım. Öncelikle sorunumuzdan bahsedeceğim; sitemize eklediğimiz oyunların indirme seçeneklerine biz turbobit ve alternatif olarak torrent link vermekteyiz. Ancak ziyaretçilerimiz bu linklerden indirdiğinde hem hızlı indiremiyor hem de zaman kaybı yaşıyor.

Peki neden hızlı indiremiyorsunuz?
Cevabı çok basit çünkü turbobit sizin indirme hızınızı kısıtlıyor. Örnek veriyorum, internet hızı 16 mbps olan bir arkadaşımızın 1 GB’lık dosyayı premium ile 15 dakikada indirirken siz normalde 4 saatte indiriyorsunuz. Tabi bu dosya arttıkça bu saat gittikçe artmaktadır. Torrentte gelirsek, kıyaslamaya bile gerek yok. Turbobit ile 2 Kat daha hızlı indireceğinizden emin olabilirsiniz.

Şimdi buraya uyanık arkadaşlar diyecekler, bir sürü çeviri siteleri var. Niye turbobit premium alıyım ki? Evet bir sürü premium siteleri var. Ancak size bir sürü reklam verecekler, bu da tamamen bir eziyet. Zaten bu sitelerinde çoğu, en kısa sürede kapanıyor ve fazla kalıcı değiller.

Turbobit nedir?
Az çok turbobit nedir? ne deyildir biliyorsunuzdur. Bilmeyenlere kısa bir şekilde anlatmak gerekirse, turbobit bir download yani indirme sitesidir. Biz dosyalarımızı buraya yüklüyoruz, sizde indiriyorsunuz. Güvenilirliği konusunda hiç şüphe yok. Hatta ve hatta biz kefil bile olabiliriz. Her hangi bir sorunda yardımcı olacağımızdan emin olun.

Fiyatları ne kadar ucuz ne kadar pahalı tartışılır. Ancak zaten oyuna para vermiyoruz. Bari indirdiğimiz dosya hızlı olsun ve sorunsuz olsun. Unutmadan buradan aldığınız premium’u sadece bizim sitemiz için geçerli değil. Yani diğer turbobit link paylaşan indirme siteleri içinde gerek oyun, gerek film, gerekse de program siteleri içinde kullanabileceksiniz. Yani turbobit paylaşan tüm sitelerden dosyaları premium hızlı bir şekilde indirebileceksiniz. Ben çok oyun, film, program gibi dosya indiriyorum diyenlere tavsiye edilir.

Ödeme seçeneklerine gelecek olursak, kredi kartı, sms gibi bir çok ödeme seçenekleri bulunmaktadır. İstediğiniz seçenekten ödemenizi yapabilirsiniz. Bu konuda sorun yoktur.

—>Turbobit Premium Almak İçin Buraya Tıklayınız <—

Şimdi gelelim premium almaya karar veren arkadaşlara, öncelikle bir hesap açmanız gerekmektedir. Daha sonra yukarıda verdiğimiz linke tıklayıp “Yüksek Hızda İndir” butonuna tıklayınız.

2

Gelen ekranda ödeme seçeneğini seçip, üyelik türünü seçip, telefonunuza gelen kodu boş kutucuğa yazın ve Gönder butonuna tıklayın.

3

İşlem bu kadar. Artık istediğiniz gibi film, oyun vb. dosyaları, kısıtlama olmadan hızlı bir şekilde indirebileceksiniz.

Torrentle indirebilmek için öncelikle aşağıdaki butona tıklayarak programı kurmalısınız.

TURBOBİT PREMİUM ALARAK bütüm filmleri son hız ve tek link olarak indirebilirsiniz.

turbo premium al.fw

Yorumlar - Film ile ilgili görüşlerinizi paylaşarak bize destek olabilirsiniz.

  1. Kutay dedi ki:

    Başka bulut sitesine yükleyebilirsiniz 🙂 Çok basit bir çözüm olmaz mı ? cloud mail.ru ? yandex ? google drive ?

    1. xlarg3 dedi ki:

      tabiki sitenin her ay giderleriniz üstlenir. 20gb dosya yüklemeye izin veren mail.ru hesaplarından bize 1.000 tane iletirseniz memnuniyetle bulut sürücülere yükleme yapabiliriz.