2016’nın En İyi Filmleri

IMDB:

19 Mart 2016 tarihinde eklendi.
530 kez izlendi.

2016 yılının Mart ayına geldiğimiz şu günlerde 2016’da çekilen filmler de yavaş yavaş nete düşmeye başladı. Yayınladığı nette ilk filmlerle bilinen izleorg.org sitesi sizin için 2016 filmlerini derledi. İşte onlardan bir kaçı:

The Veil:

Jonestown Katliamı‘nı duymuşsunuzdur. 1978 yılında yaşanan korkunç bir olay. Bir tarikat ayinine katılan tam 911 kişi topluca intihar ediyor. Sadece küçük bir kız çoucğu korkup kaçıyor. İşte bu kızın gözünden izleyeceğiniz The Veil filmi kanınızı donduracak cinsten.

Hesaplaşma:

Al Pacino, Anthony Hopkins ve Josh Duhamel gibi ünlü isimlerin başrolleri paylaştığı Hesaplaşma filmi ise şimdiden 2016’ya damga vuracak gibi gözüküyor. Misconduct adıyla yayınlanan film 26 Şubat’ta vizyona girdi.

Dedektif Galban:

Matrix filmini izlediyseniz Keanu Reeves ismini mutlaka biliyorsunuzdur. En son John Wick adlı filmiyle karşımıza çıkan ünlü aktör, bu kez bir dedektifi canlandırıyor. Galban adlı dedektif öldürülen ortağının intikamını almak için çabalıyor.

Bu ve buna benzer 2016’nın yeni çıkan filmlerini takip etmek için 1080p Full HD film izleme sitesi izleorg.org adresini mutlaka sık kullanılanlarınıza ekleyin.

izleorg‘da 2016 filmlerinin yanısıra +18 içerikli erotik filmleri de izleyebilirsiniz. Ancak bu tür filmleri izlemek için 18 yaşından büyük olmanız gerekmektedir. Eğer 18 yaşında değilseniz lütfen bu kategoriye girmeyin.

Torrentle indirebilmek için öncelikle aşağıdaki butona tıklayarak programı kurmalısınız.

TURBOBİT PREMİUM ALARAK bütüm filmleri son hız ve tek link olarak indirebilirsiniz.

turbo premium al.fw

Yorumlar - Film ile ilgili görüşlerinizi paylaşarak bize destek olabilirsiniz.

Henüz yorum yapılmamış.