Deus Ex Mankind Divided Full İndir Tek Link + Torrentle

IMDB:

23 Kasım 2016 tarihinde eklendi.
263 kez izlendi.

Deus Ex Mankind Divided

Deus ex mankind divided full indir tek link. Aksiyon dolu aksiyon oyunu bekleyenleri için nihayet çıkışını yaptı. Oyun önceki oyununun 2 yıl sonrasına gidiyor ve Prah şehrinde geçiyor. Hikayemiz ise; büyük kuruluşların kendi çıkarları için attıkları adımlar ve bu adımların sonucunda katlanmak zorunda olan küçük insanların etrafında geçiyor. Ana karakterimiz Adam Jensen, hükümet tarafından desteklenen Task Force 29’un içerisindedir.

Görsellere baktığımız zaman aklıma Watch Dogs gelmedi değil. Teknoloji açısından biraz benzediğini söyleyebiliriz. Düşman bölgesine girerken oyun bize bir sürü seçenek sunuyor. İster bodozlama ön kapıdan girin istersenizde gizli bir şekilde hack yeteneğinizi kullanarak girin. Yapay zekanın zayıf olduğu bu oyunda, grafiğide aynı şekilde oyuncular tarafından pek beğeni almadığı söylenmekte. Oyunu oynamadan önce ilk oyunu oynamanızı tavsiye ederiz. Çünkü bu oyun ilk serinin devamı niteliğinde, konuyu anlamakta zorluk çekebilirsiniz. Deus ex mankind divided torrentle indir.

deus-ex-mankind-divided-1 deus-ex-mankind-divided-2 deus-ex-mankind-divided-3 deus-ex-mankind-divided-4 Deus Ex Mankind DividedOyun türü: Aksiyon  Çıkış tarihi: 23 Ağustos 2016  Oyunun Boyutu: 76.99 Gb Oyunun sürümü: Cpy

Deus Ex Mankind Divided Minimum Sistem Gereksinimleri:

Windows Vista / 7 / 8 / 8.1 / 10 İşletim Sistemi
Intel Core i3-2100 veya üzeri İşlemci, 8 GB RAM
2 GB NVIDIA Pixel Shader 3.0 (NVIDIA GeForce 8800 / AMD/ATI Radeon X1600 Grafik Kartı
80 GB Harddisk Kapasitesi + 55 GB DLC Paketi

full-oyun-indirDeus Ex Mankind Divided Full İndir – Cpy – 79.99 Gb

turbobittorrent

Torrentle indirebilmek için öncelikle aşağıdaki butona tıklayarak programı kurmalısınız.

TURBOBİT PREMİUM ALARAK bütüm filmleri son hız ve tek link olarak indirebilirsiniz.

turbo premium al.fw

Yorumlar - Film ile ilgili görüşlerinizi paylaşarak bize destek olabilirsiniz.

Henüz yorum yapılmamış.