Dosya Nasıl İndirilir?

Merhaba,

Sitemizde bulunan film, dizi ve oyunların tamamı ücretsiz olarak yayınlanmaktadır. Farklı paylaşım siteleri kullanılarak, filmleri tek link yani tek dosya halinde indirebilirsiniz.

Peki izlemek istediğim filmi nasıl indireceğim? diyorsanız, bu yazı sizin için.

Sitemizdeki tüm filmler, diziler ve oyunlar öncelikli olarak Turbobit sitesi üzerinden paylaşılmaktadır. Turbobit üzerinden aşağıdaki adımları takip ederek indirme yapabilirsiniz.

  • Paylaşılan her filmin en alt kısmında bir Turbobit linki yer almaktadır, Turbobit linkini bulup tıklıyoruz.

1

      • Açılan sayfa aşağıdaki gibidir. İsterseniz premium alarak yYüksek Hızda İndirme yaparsanız, isterseniz Normal İndirme ‘yi kullanarak ücretsiz dosya indirebilirsiniz. Premium kullanıcıları Yüksek Hızda İndirme butonuna basarak, dosya indirme işlemini başlatabilirler. Normal İndirme kullananlar için anlatımımız devam ediyor.

2

      • Burada daha hızlı indirmeniz için premium almanız gerektiği hatırlatan bir sayfa gelebilir. Premium almayı düşünmüyorsanız. Sağ üstteki çarpı işaretinden veya sol altta “Hayır, Teşekkürler normal indirme” yazan bölümden bu sayfayı geçebilirsiniz.

3

  • Normal İndirme yapan kullanıcılarımızın karşısında aşağıdaki sayfa gelecektir. Dilerseniz bu sayfadan Premium satın alıp, Yüksek Hızda İndirme yapabilirsiniz. Normal İndirme yapan kullanıcılarımız sayfanın orta kısmında harf ve sayılardan oluşan güvenlik doğrulamasını girip, indirme işlemi için devam edecekler.

4

  • Güvenlik doğrulamasını geçtiğiniz zaman 60 Saniye geri sayım başlayacaktır.

5

  • Geri sayım bittikten sonra aşağıdaki gibi  ”İndirilecek dosya ” yazısı gelecektir. İndirilecek dosya  yazısına tıklayarak, dosyayı indirme işlemini başlatabilirsiniz.

6