Ip Man 3 (2015) Türkçe Dublaj Full Film indir

IMDB: 7.2

5 Haziran 2016 tarihinde eklendi.
3.599 kez izlendi.


http://www.imdb.com/title/tt2888046/

ip man 3 türkçe dublaj indir. Dövüş filmi severlerin yakından bildiği bir seri olan ip man 3. filmi ile bizlerle buluşuyor. İlk iki filmden farklı olarak bu sefer doğu ve batı dövüş sanatlarının karşı karşıya geldiği filmde başrolleri Donnie Yen ve dünyaca ünlü boksöt Mike Tyson paylaşıyor.

1900’lü yılların ortalarında geçen filmde Ip Man herşeyden uzak sakin bir hayat sürmektedir. Oğlunun okuldan çıkmasını beklediği bir gün Wing Chun sanatı ile ilgili bir adam olan Cheung-Tin-chi adında bir adamla tanışır. Zamanla ikili arasında farklı bir dostluk ilişkisi başlarken aynı zamanda Sang isimli bir çete mahalledeki evleri ve binaları zorla satın alarak insanlara bela olmaya başlar. ip man 3 720p türkçe indir.

Ip Man gelişen bu olaylar sonrasında mahalleyi koruma görevi üstlenir ve Sang isimli çetenin lideri Frank’e ulaşır. Bölgedeki polisleri dahil herkesi parasıyla satın almayı başaran bu adama karşı durabilecek tek kişi Ip Man’dır. Çete okul binasını alabilmek için bir grup öğrenciyi kaçırdığında Ip man ve Tin-chi’nin çocuklarınında bu çocuklar arasında olması ise iplerin kopmasına sebep olacaktır. ip man 3 1080p full hd turbobit indir.

ip man 5 ip man 4 ip man 3 ip man 2 ip man 1

Ip Man 3 / 2015 / BRRip, 720p, 1080p / Türkçe dublaj indir

arsivindir 720p.fwarsivindir 1080p.fw

Torrentle indirebilmek için öncelikle aşağıdaki butona tıklayarak programı kurmalısınız.

TURBOBİT PREMİUM ALARAK bütüm filmleri son hız ve tek link olarak indirebilirsiniz.

turbo premium al.fw

Yorumlar - Film ile ilgili görüşlerinizi paylaşarak bize destek olabilirsiniz.

Henüz yorum yapılmamış.