Kendin Ol 2015 DVDRip Yerli film indir

IMDB: 2.5

23 Ağustos 2015 tarihinde eklendi.
592 kez izlendi.

kendinolhttp://www.sinemalar.com/film/231697/kendinol

Kendin Ol 2015 film indir. Bir ilk yönetmenlik denemesi olan Kendinol, bize -uzak gibi gözükse de aslında çok içinde olduğumuz bambaşka bir dünyanın kapılarını açıyor. Kendinol, internet çağı gençliğinin hayatı yeni algılayış biçimi olarak ortaya çıkacağı düşünülen bir oyun üzerine yapılmış bir film.

Sosyal ağlar çağında yaşıyoruz. Bir sürü sanal kimliğimiz ve üye olduğumuz onlarca sanal ağ var. Ve yine onlarca sanal oyun oynuyoruz. Bu artık hayatımızın değişmez gerçeği. Yeni algılar, yeni bakışlar; tam ortasında olduğumuz ama bir o kadar da uzak olduğumuz bu dünya ile ilgili ruhumuzu değiştiren, psikolojimizi ve yaşam tarzımızı kökten dönüştüren bir süreç yaşıyoruz. Bu sürecin yarattığı bir karakter; Zeynep. Aynı zamanda oyunculuk anlamında erken tatmin yaşamış bir karakter. İşte Kendinol filmi, Zeynep’in gözünden çok büyük bir dünyanın küçük bir hikayesini anlatıyor.

Ünlü oyuncu Zeynep, kamp yapmak için izinsiz girdiği bir özel mülkte iki adam tarafından yakalanıp bir depoya hapsedilir. Kendisini bağladıkları sandalyeden ve kapattıkları yerden kurtulmak için büyük mücadele veren Zeynep’in neden o kamp alanına geldiği hikaye ilerledikçe anlaşılır. Zeynep kurtulduğunda ise o ana kadar olup biten her şeyin nasıl bir oyunun parçası olduğu anlaşılır. ..

kendinol 1kendinol 2kendinol 3kendinol 4kendinol 5

turbo.fw http://turbobit.net/z033uunhqt07/230815.Kendinol.2015.DVDRip..avi.html

pcloud.fw https://my.pcloud.com/publink/show?code=XZJD80ZzYSCLIq88gFlNbYGlNoEXjmseh6k

 

TURBOBİT PREMİUM ALARAK bütüm filmleri son hız ve tek link olarak indirebilirsiniz.

turbo premium al.fw

Yorumlar - Film ile ilgili görüşlerinizi paylaşarak bize destek olabilirsiniz.

Henüz yorum yapılmamış.